Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Wiesci Gminne
Dożynki gminne i powiatowe odwołane Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
piątek, 07 sierpień 2020

Dożynki gminne i powiatowe odwołaneUprzejmie informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w kraju, zarówno dożynki gminne jak i powiatowe zostały odwołane.

21 osób pod obserwacją Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
piątek, 07 sierpień 2020

21 osób pod obserwacjąPowiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Suchej Beskidzkiej poinformowała, że 07.08.2020 (piątek) na terenie gminy Jordanów łącznie 21 osób objętych jest kwarantanną domową. Ogólna liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem (od początku epidemii) na terenie gminy Jordanów 27, w tym 21 osób już wyleczonych.

Ponad 20 lat Świtu Osielec Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
poniedziałek, 03 sierpień 2020

Ponad 20 lat Świtu OsielecGKS Świt Osielec na piłkarskiej mapie regionu funkcjonuje już od ponad 20 lat. Podopieczni Marcina Kopacza przygotowują się obecnie do inauguracji rozgrywek wadowickiej klasy B. Jakie były początki klubu?

Image


Continua a leggere...
Kwarantanna dla sześciu osób Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
poniedziałek, 03 sierpień 2020

Kwarantanna dla sześciu osóbPowiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Suchej Beskidzkiej poinformowała, że 03.08.2020 (poniedziałek) na terenie gminy Jordanów łącznie 6 osób objętych jest kwarantanną domową. Ogólna liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem (od początku epidemii) na terenie gminy Jordanów 27, w tym 21 osób już wyleczonych.

Piątkowy raport koronawirusowy Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
piątek, 31 lipiec 2020

Piątkowy raport koronawirusowyPowiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Suchej Beskidzkiej poinformowała, że 31.07.2020 (piątek) na terenie gminy Jordanów łącznie 10 osób objętych jest kwarantanną domową. Ogólna liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem (od początku epidemii) na terenie gminy Jordanów 27, w tym 21 osób już wyleczonych.

19 osób wyleczonych Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
poniedziałek, 27 lipiec 2020

19 osób wyleczonychPowiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Suchej Beskidzkiej poinformowała, że wg stanu na dzień 27.07.2020 (poniedziałek) na terenie gminy Jordanów łącznie 6 osób objętych jest kwarantanną domową. Ogólna liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem (od początku epidemii) na terenie gminy Jordanów - 23, w tym 19 osób już wyleczonych.

Wywóz odpadów wielkogabarytowych i segregacja Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
sobota, 25 lipiec 2020

Wywóz odpadów wielkogabarytowych i segregacjaW poprzednich latach wywóz odpadów wielkogabarytowych odbywał się dwa razy do roku. Nastąpiła jednak zmiana. Przypominamy jak teraz wygląda proces odbioru sprzętów od mieszkańców.

Image


Continua a leggere...
8 osób w kwarantannie Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
piątek, 24 lipiec 2020

8 osób w kwarantanniePowiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Suchej Beskidzkiej poinformowała, że 24.07.2020 (piątek) na terenie gminy Jordanów łącznie 8 osób objętych jest kwarantanną domową. Ogólna liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem (od początku epidemii) na terenie gminy Jordanów - 23, w tym 18 osób wyleczonych.

Modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków w Osielcu Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
środa, 22 lipiec 2020

Modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków w OsielcuW wyniku przeprowadzonej modernizacji powstanie kompletna, zintegrowana baza danych ewidencji gruntów i budynków pozwalająca na pełne prowadzenie i udostępnianie danych w technologii informatycznej. Obowiązująca mapa ewidencji gruntów w skali 1:2880, która nie spełnia standardów, zostanie zastąpiona mapą cyfrową.

Image


Continua a leggere...
<< Inizio < Precedente 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Successivo > Fine >>

Risultati 1 - 9 di 341