Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Wieści Gminne
Rekrutacja do PWD "Szansą na sukces" Drukuj E-mail
Autor Szymon Wantulok   
sobota, 15 sierpień 2020

Rekrutacja do PWD "Szansą na sukces"Rekrutacja uczestników projektu Placówka Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży w Gminie Jordanów odbywać się będzie w okresie od 01 września do 17 września 2020 r. Dodatkowo rekrutacja będzie prowadzona w sposób ciągły, aby umożliwić płynne obejmowanie wsparciem nowych osób w razie rezygnacji/wypadnięcia z projektu osób wcześniej zakwalifikowanych.

Image


Czytaj całość...
Filia dostępna dla wszystkich Drukuj E-mail
Autor Administrator   
piątek, 14 sierpień 2020

Filia dostępna dla wszystkichTak prezentuje się nowa filia GOPS zlokalizowana w budynku pływalni w Naprawie. Pamiętajcie, że w placówce możecie załatwić każdą sprawę, a do ośrodka może przyjść każdy mieszkaniec gminy Jordanów. Jednocześnie informujemy, że siedziba w Jordanowie nadal funkcjonuje w normalnym zakresie. Od tego tygodnia mamy po prostu do dyspozycji dwa lokale, aby udogodnić i usprawnić kontakt z mieszkańcami gminy.

Image


Otwieramy Placówkę Wsparcia Dziennego Drukuj E-mail
Autor Administrator   
piątek, 14 sierpień 2020

Otwieramy Placówkę Wsparcia DziennegoW związku z wydaniem przez Wojewodę Małopolskiego polecenia o ponownym otwarciu PWD w powiecie suskim informujemy, że Placówka Wsparcia Dziennego w Gminie Jordanów "szansą na sukces" wznawia swoją działalność w formie stacjonarnej w Toporzysku od 17.08.2020. W Łętowni PWD działa zdalnie do końca sierpnia. W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerami telefonu 881 000 310 oraz 18 267 53 69

Image


18 osób w kwarantannie Drukuj E-mail
Autor Administrator   
środa, 12 sierpień 2020

18 osób w kwarantanniePowiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Suchej Beskidzkiej poinformowała, że 12.08.2020 (środa) na terenie gminy Jordanów łącznie 18 osób objętych jest kwarantanną domową. Ogólna liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem (od początku epidemii) na terenie gminy Jordanów - 27, w tym 21 osób już wyleczonych.

Wysocanki Drukuj E-mail
Autor Administrator   
wtorek, 11 sierpień 2020

WysocankiW gminie Jordanów mamy zarejestrowanych pięć Kół Gospodyń Wiejskich. O czterech z nich obszernie pisaliśmy w osobnych artykułach. Dzisiaj przyglądamy się "Wysocankom".

Image


Czytaj całość...
Cudowna Moc Bukietów Drukuj E-mail
Autor Administrator   
wtorek, 11 sierpień 2020

Cudowna Moc BukietówInstytut Dziedzictwa ogłasza XII edycję konkursu „Cudowna moc bukietów”. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną, zabawa odbędzie się w formie internetowej. W akcji mogą wziąć udział wszyscy, bez żadnych ograniczeń wiekowych. Rozstrzygnięcie będzie miało miejsce 15 sierpnia o godzinie 15:30.

Image


Czytaj całość...
Filia GOPS w Naprawie Drukuj E-mail
Autor Administrator   
wtorek, 11 sierpień 2020

Filia GOPS w NaprawieZ filii w Naprawie mogą korzystać wszyscy mieszkańcy gminy Jordanów. W placówce można załatwić każdą sprawę. Siedziba w Jordanowie przy ulicy Dańkowskiego nadal funkcjonuje - tam również może zgłosić się każdy zainteresowany niezależnie od miejsca zameldowania.
Image


Oferta Pracy Drukuj E-mail
Autor Administrator   
poniedziałek, 10 sierpień 2020

OFERTA PRACY

Spółka Komunalna Skawa Jordanów zatrudni kierowcę
kat. C do wywozu odpadów.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie pod numerem
(+48) 605 382 337

CV proszę przesyłać na adres Spółki lub e-mail: lub

Niezłe Ziółka z Toporzyska Drukuj E-mail
Autor Administrator   
poniedziałek, 10 sierpień 2020

Niezłe Ziółka z ToporzyskaWracamy do cyklu poświęconego Kołom Gospodyń Wiejskich. Dzisiejszy materiał dotyczy „Niezłych Ziółek” z Toporzyska.

Image


Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 37 - 45 z 369