Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Wiesci Gminne
Informacja dla mieszkańców Print E-mail
Written by Administrator   
piątek, 24 kwiecień 2020

Informacja dla mieszkańców dot. składania deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Urząd Gminy Jordanów przypomina, że właściciel nieruchomości jest zobowiązany złożyć nową deklarację w przypadku zmiany danych będących podstawą ustalenia wysokości należnej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi - właściciel nieruchomości jest obowiązany złożyć nową deklarację w terminie do 10 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym nastąpiła zmiana.

W przypadku zwiększenia ilości osób zamieszkujących nieruchomość (m.in. powrót z zagranicy, studiów) należy złożyć nową deklarację.

Nową deklarację można złożyć:
- osobiście na dzienniku podawczym (skrzynka podawcza umieszczona przed wejściem do Urzędu od strony ulicy Różanej);
- przesłać pocztą;
- za pomocą środków komunikacji elektronicznej (profil zaufany ePUAP).

Załącznik: Deklaracja w wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składana przez właściciel nieruchomości zamieszkałych
Uwaga Print E-mail
Written by Administrator   
środa, 22 kwiecień 2020

UWAGA!!!

Awaria łącza telefonicznego w Urzędzie Gminy została usunięta.
Obecnie można już nawiązać połączenie.

Przegląd orkiestr odwołany Print E-mail
Written by Administrator   
wtorek, 21 kwiecień 2020

Przegląd orkiestr odwołanyW związku ze stanem epidemii koronawirusa, z przykrością informujemy, że zaplanowany na 7 czerwca br. XXVI Przegląd Orkiestr Dętych ECHO w Osielcu nie odbędzie się. O wszelkich nowych decyzjach dotyczących przeglądu będziemy informowali na bieżąco.

Image


Kwarantanna w Naprawie zakończona Print E-mail
Written by Szymon Wantulok   
poniedziałek, 20 kwiecień 2020

Kwarantanna w Naprawie zakończonaW poniedziałek dnia 20.04.2020 na terenie gminy Jordanów w kwarantannie przebywa łącznie 46 osób. Naprawa jest jedynym sołectwem ze wskaźnikiem 0 osób. W Toporzysku są to 24 przypadki, w Osielcu 14, w Łętowni 7, a w Wysokiej 1. Ogólna liczba potwierdzonych przypadków zachorowania na chorobę COVID-19 na terenie gminy Jordanów - 0. Jeden mieszkaniec objęty nadzorem zgłasza potrzebę objęcia go pomocą ze strony GOPS. Trzy osoby natomiast proszą o wsparcie w zakupie chleba.

Image


Szyją maseczki i pomagają Print E-mail
Written by Administrator   
poniedziałek, 20 kwiecień 2020

Szyją maseczki i pomagająPracownicy obsługi Szkoły Podstawowej w Osielcu oraz Przedszkol Samorządowych w Osielcu i Łętowni podjęli współpracę z OSP w Sidzinie. Uczestnicy biorą udział w akcji charytatywnej szycia maseczek ochronnych. Sprzęt trafi do suskiego szpitala oraz innych placówek, które pilnie będą ich potrzebowały.

Image


Read more...
Naprawa skorzysta na "Funduszu Dróg Samorządowych" Print E-mail
Written by Administrator   
piątek, 17 kwiecień 2020

Naprawa skorzysta na "Funduszu Dróg Samorządowych"Gmina Jordanów jako jedna z trzech gmin powiatu suskiego pozyskała środki w ramach programu "Fundusz Dróg Samorządowych". Skorzystają na tym mieszkańcy Naprawy.

Image


Read more...
Laptopy dla uczniów i nauczycieli Print E-mail
Written by Administrator   
piątek, 17 kwiecień 2020

Laptopy dla uczniów i nauczycieliW ramach programu "Zdalna Szkoła" gminie Jordanów udało się pozyskać środki w wysokości 70 tysięcy złotych. Dodatkowo, wójt Artur Kudzia z budżetu gminy postanowił dołożyć kolejne 20 tysięcy.

Image


Read more...
COVID-19 omija gminę Jordanów Print E-mail
Written by Administrator   
piątek, 17 kwiecień 2020

COVID-19 omija gminę JordanówW piątek 17.04.2020 r. w gminie Jordanów w kwarantannie przebywają 73 osoby. Zaledwie jedna to mieszkaniec Naprawy. 32 pochodzą z Toporzyska. W Osielcu jest to 20 mieszkańców, w Łętowni 15, a w Wysokiej 5. W całej gminie nie stwierdzono zarażenia koronawirusem. Jedna osoba zgłosiła potrzebę otrzymania pomocy od placówki GOPS.

Image


Środki na pomoc materialną dla uczniów Print E-mail
Written by Administrator   
czwartek, 16 kwiecień 2020

Środki na pomoc materialną dla uczniówJak co roku Gmina Jordanów otrzymała dotację celową z budżetu państwa z przeznaczeniem na dofinansowanie świadczeń pomocy materialnej dla uczniów o charakterze socjalnym. Wysokość dotacji w tym roku wynosi 63.000 zł. Świadczenia te są przyznawane w postaci stypendium szkolnego i zasiłku szkolnego.

Image


Read more...
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Results 37 - 45 of 313