Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Wieści Gminne
CZYSTE POWIETRZE Drukuj E-mail
Autor Administrator   
poniedziałek, 22 lipiec 2019

Image

PUNKT KONSULTACYJNY PROGRAMU "CZYSTE POWIETRZE" W URZĘDZIE GMINY W JORDANOWIE


Wójt Gminy Jordanów informuje, że w Urzędzie Gminy w Jordanowie, ul. Mickiewicza 3 (sala obrad) będzie funkcjonował punkt konsultacyjny ogólnopolskiego programu „Czyste Powietrze”, w ramach którego mieszkańcy mogą uzyskać informacje o dofinansowaniu m.in. do wymiany kotła, termomodernizacji budynku, modernizacji c.o.
Pierwszy dyżur odbędzie się w dniu 01.08.2019r. (tj. czwartek) w godz. 10.30 – 15.30. Następne terminy dyżurów (raz w miesiącu) zamieszczane będą na naszej stronie internetowej.
Dyżur w punkcie konsultacyjnym pełnił będzie przedstawiciel Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Krakowie – Pani Katarzyna Bryzek.

Czytaj całość...
Kolonie nad morzem Drukuj E-mail
Autor Administrator   
wtorek, 16 lipiec 2019

Image
X Turniej Wsi Drukuj E-mail
Autor Administrator   
piątek, 12 lipiec 2019

Wysoka: X Turniej Wsi o Puchar Wójta Gminy Jordanów


W niedzielę 7 lipca br. w Wysokiej odbył się jubileuszowy X Turniej Wsi o Puchar Wójta Gminy Jordanów. Organizatorem turnieju i pomysłodawcą konkurencji był Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie. W rozgrywkach wzięły udział dziewięcioosobowe drużyny ze wszystkich sołectw Gminy Jordanów, walcząc o Puchar Wójta Gminy Jordanów i nagrody pieniężne, których łączna pula wyniosła 10 tys. zł. Zawodnicy musieli m.in. wykonać jak największą liczbę węzłów, przejść przez hula-hop, obrać jak najwięcej gotowanych jajek, przejść do mety po skrzynkach, przebiec slalomem trasę w gumofilcach, wykonać siedmiomilowy krok w płetwach i goglach, czy też przewieźć partnerkę taczkami z patelnią w ręku.

Image


Image


Czytaj całość...
Konkurs ARiMR Drukuj E-mail
Autor Administrator   
środa, 10 lipiec 2019
Image


Czytaj całość...
Informacja Drukuj E-mail
Autor Administrator   
poniedziałek, 08 lipiec 2019

Image
X Turniej Wsi Drukuj E-mail
Autor Administrator   
piątek, 28 czerwiec 2019

Image
Z babcinej szafy Drukuj E-mail
Autor Administrator   
czwartek, 27 czerwiec 2019

Image

"Z babcinej szafy"


Taki tytuł nosi projekt, który będzie realizowany przez Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie w okresie od 28 czerwca do 31 października br. w Łętowni w filii GOKSiP. Projekt został dofinansowany przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu „EtnoPolska2019” i obejmuje cykl spotkań dla dorosłych z zakresu haftu tradycyjnego. Podczas spotkań uczestnicy poznają tradycyjne techniki haftu, sposób przygotowania wzoru, kopiowania go na tkaninę tradycyjną techniką oraz wykonają elementy do strojów ludowych.
Czytaj całość...
Wakacje w Gminie Jordanów Drukuj E-mail
Autor Administrator   
piątek, 21 czerwiec 2019

Image

Czytaj całość...
Piłkarskie zmagania w Toporzysku Drukuj E-mail
Autor Administrator   
środa, 19 czerwiec 2019

Piłkarskie zmagania w Toporzysku

W niedzielę (16.06.) w Toporzysku odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej dla dzieci i młodzieży o Puchar Wójta Gminy Jordanów. Wzięły w nim udział drużyny z Naprawy, Osielca, Toporzyska i Wysokiej – łącznie ponad 100 zawodników. Turniej został rozegrany w trzech kategoriach: klasy I – III, IV – VI, VII, VIII i gimnazjum.

W kategorii klas I – III zwyciężyła drużyna z Toporzyska, a tuż za nią uplasowała się drużyna z Naprawy.
W kategorii klas IV – VI najlepszą okazała się drużyna z Osielca (1). Na drugim miejscu znalazła się drużyna z Naprawy (2), na trzecim – drużyna z Toporzyska, a na czwartym – drużyna z Wysokiej. Przedostatnie miejsce zajęła drużyna z Naprawy (1), a ostatnie drużyna z Osielca (2). W tej kategorii wzięły po dwie drużyny z Osielca i Naprawy, stąd oznaczenia „1” i „2”.
W kategorii klas VII, VIII i gimnazjum zwyciężyła drużyna z Wysokiej, drugie miejsce zdobyła drużyna z Osielca, trzecie – drużyna z Naprawy i czwarte – drużyna z Toporzyska.

Image


Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 41 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 361 - 369 z 369