Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Wiesci Gminne
Pierwszy zarażony w powiecie Print E-mail
Written by Administrator   
poniedziałek, 06 kwiecień 2020

Pierwszy zarażony w powiecieWedług najnowszych danych w poniedziałek 6 kwietnia 2020 roku w gminie Jordanów w kwarantannie domowej pozostaje 86 osób. Osielec - 28, Naprawa - 20, Łętownia - 14, Toporzysko - 14, Wysoka - 10. Osoby objęte nadzorem nie zgłosiły potrzeby otrzymania wsparcia od instytucji świadczących pomoc społeczną. W całym powiecie suskim jedna osoba jest zakażona koronawirusem.

Image


Informacja Print E-mail
Written by Administrator   
poniedziałek, 06 kwiecień 2020

Informacja


Szanowni Państwo,
ochrona zatrudnienia oraz zmniejszenie obciążeń i zachowanie płynności finansowej w firmach to główne cele pakietu regulacji, które składają się na Tarczę Antykryzysową. Regulacje te weszły w życie 1 kwietnia br. Przedstawiamy skrótowe zestawienie informacji na temat wsparcia realizowanego przez ZUS w ramach Tarczy Antykryzysowej.

Samozatrudniony (nie zatrudnia pracowników)
- Zwolnienie z obowiązku opłacania składek pobieranych przez ZUS,
- Świadczenie postojowe
- Odroczenie terminu płatności lub rozłożenie na raty należności z tytułu składek należnych za okres od stycznia 2020 r. (bez opłaty prolongacyjnej).

Read more...
Kolejne kroki w walce z koronawirusem Print E-mail
Written by Administrator   
czwartek, 02 kwiecień 2020

Kolejne kroki w walce z koronawirusemOd 1 kwietnia do odwołania każda osoba do 18 roku życia może wychodzić z domu tylko pod opieką dorosłego opiekuna, a parki, bulwary, czy plaże są zamknięte. Za złamanie zakazów grozi kara od 5 do nawet 30 tys. zł. Oprócz tego zmieniły się zasady robienia zakupów w sklepach stacjonarnych i zawieszono działalność salonów fryzjerskich, kosmetycznych i tatuaży. Co jeszcze się zmienia?

Image


Read more...
92 osoby w kwarantannie Print E-mail
Written by Administrator   
czwartek, 02 kwiecień 2020

92 osoby w kwarantannieZ najnowszego raportu przygotowanego przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną wynika, że na dzień 02.04.2020 roku w gminie Jordanów w kwarantannie pozostają 92 osoby. W Naprawie 28, w Osielcu 18, w Łętowni 18, w Toporzysku 16, w Wysokiej 12. Nie stwierdzono żadnego przypadku zakażenia koronawirusem.

Image


Konkurs palm ... online Print E-mail
Written by Administrator   
czwartek, 02 kwiecień 2020

Konkurs palm ... onlineGminny Ośrodek Kultury Sportu i Promocji w Jordanowie - filia Osielec - zaprasza wszystkich mieszkańców Osielca do wzięcia udziału w internetowym konkursie palm wielkanocnych.

Image


Read more...
Ponad 1200 uczniów objętych nauczaniem zdalnym Print E-mail
Written by Administrator   
poniedziałek, 30 marzec 2020

Ponad 1200 uczniów objętych nauczaniem zdalnymW ostatnim czasie z powodu koronawirusa stosowane formy edukacji przeszły konieczną rewolucję. Ciężar nauki przeniósł się do domu. Jak przebiega proces zdalnego nauczania w gminie Jordanów?

Image


Read more...
Gminny raport statystyczny Print E-mail
Written by Administrator   
poniedziałek, 30 marzec 2020

Gminny raport statystycznySytuacja w gminie Jordanów związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa nadal jest pod kontrolą. Jak wygląda najświeższy raport dotyczący osób zakażonych i przebywających w kwarantannie?

Image


Read more...
Zbiór przydatnych stron www Print E-mail
Written by Administrator   
piątek, 27 marzec 2020

Zbiór przydatnych stron wwwWedług informacji uzyskanych z Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Suchej Beskidzkiej (stan na 26 marca) w Gminie Jordanów nie stwierdzono żadnego przypadku zakażenia koronawirusem. Kwarantannie domowej obecnie podlega 50 osób.

Image


Read more...
UWAGA Print E-mail
Written by Administrator   
piątek, 27 marzec 2020

UWAGA

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej informuje, że zgodnie z poleceniem Wojewody Małopolskiego oraz Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP przeprowadzi w dniach 28 marca oraz 29 marca w godzinach od 10 do 15 akcje informacyjną mającą na celu zachęcanie mieszkańców oraz osoby przebywające na terenie powiatu suskiego do stosowania sio do zaleceń służb sanitarnych, dotyczących zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa SARS-COV-2, a w szczególności do pozostania w miejscu zamieszkania.

Działania te będą realizowane przez ochotnicze straże pożarne przy użyciu pojazdów ratowniczo-gaśniczych, z których zostanie odtworzony komunikat głosowy.
W uzgodnieniu z Komendantem Powiatowym Policji w Suchej Beskidzkiej, zadanie to będzie realizowała Policja w miejscowościach Sucha Beskidzka, Maków Podhalański i Jordanów.


<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Results 55 - 63 of 313