Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Wieści Gminne
Maseczki dla mieszkańców Drukuj E-mail
Autor Administrator   
wtorek, 28 kwiecień 2020

Maseczki dla mieszkańców16 kwietnia wprowadzono obowiązek zakrywania ust i nosa w miejscach publicznych. Z tego powodu wójt gminy Jordanów - Artur Kudzia informuje, że zorganizowano maseczki dla mieszkańców.

Image


Czytaj całość...
Informacja Drukuj E-mail
Autor Administrator   
wtorek, 28 kwiecień 2020

Wytyczne Ministra Klimatu i Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie postępowania z odpadami wytwarzanymi w czasie występowania zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 i zachorowań na wywoływaną przez niego chorobę COVID-19 (w czasie trwania pandemii/epidemii)

Wytyczne_dot_postępowania_z_odpadami.pdf

Scalanie w Łętowni i Wysokiej Drukuj E-mail
Autor Administrator   
piątek, 24 kwiecień 2020

Scalanie w Łętowni i WysokiejW Łętowni i Wysokiej prowadzony jest proces scalania gruntów. Jakie są jego założenia, zalety i na jakim etapie znajdują się prace w poszczególnych sołectwach?

Image


Czytaj całość...
Umowa podpisana Drukuj E-mail
Autor Administrator   
piątek, 24 kwiecień 2020

Umowa podpisanaNa początku tygodnia wójt gminy Jordanów Artur Kudzia podpisał z kontrahentem umowę na „Rozbudowę i przebudowę budynku szkoły podstawowej w Łętowni o część przedszkolno-szkolną wraz instalacjami”. Inwestycja podzielona jest na trzy etapy. Gmina stara się o uzyskanie dofinansowania na to zadanie.

Image


Informacja dla mieszkańców Drukuj E-mail
Autor Administrator   
piątek, 24 kwiecień 2020

Informacja dla mieszkańców dot. składania deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Urząd Gminy Jordanów przypomina, że właściciel nieruchomości jest zobowiązany złożyć nową deklarację w przypadku zmiany danych będących podstawą ustalenia wysokości należnej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi - właściciel nieruchomości jest obowiązany złożyć nową deklarację w terminie do 10 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym nastąpiła zmiana.

W przypadku zwiększenia ilości osób zamieszkujących nieruchomość (m.in. powrót z zagranicy, studiów) należy złożyć nową deklarację.

Nową deklarację można złożyć:
- osobiście na dzienniku podawczym (skrzynka podawcza umieszczona przed wejściem do Urzędu od strony ulicy Różanej);
- przesłać pocztą;
- za pomocą środków komunikacji elektronicznej (profil zaufany ePUAP).

Załącznik: Deklaracja w wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składana przez właściciel nieruchomości zamieszkałych
Uwaga Drukuj E-mail
Autor Administrator   
środa, 22 kwiecień 2020

UWAGA!!!

Awaria łącza telefonicznego w Urzędzie Gminy została usunięta.
Obecnie można już nawiązać połączenie.

Przegląd orkiestr odwołany Drukuj E-mail
Autor Administrator   
wtorek, 21 kwiecień 2020

Przegląd orkiestr odwołanyW związku ze stanem epidemii koronawirusa, z przykrością informujemy, że zaplanowany na 7 czerwca br. XXVI Przegląd Orkiestr Dętych ECHO w Osielcu nie odbędzie się. O wszelkich nowych decyzjach dotyczących przeglądu będziemy informowali na bieżąco.

Image


Kwarantanna w Naprawie zakończona Drukuj E-mail
Autor Szymon Wantulok   
poniedziałek, 20 kwiecień 2020

Kwarantanna w Naprawie zakończonaW poniedziałek dnia 20.04.2020 na terenie gminy Jordanów w kwarantannie przebywa łącznie 46 osób. Naprawa jest jedynym sołectwem ze wskaźnikiem 0 osób. W Toporzysku są to 24 przypadki, w Osielcu 14, w Łętowni 7, a w Wysokiej 1. Ogólna liczba potwierdzonych przypadków zachorowania na chorobę COVID-19 na terenie gminy Jordanów - 0. Jeden mieszkaniec objęty nadzorem zgłasza potrzebę objęcia go pomocą ze strony GOPS. Trzy osoby natomiast proszą o wsparcie w zakupie chleba.

Image


Szyją maseczki i pomagają Drukuj E-mail
Autor Administrator   
poniedziałek, 20 kwiecień 2020

Szyją maseczki i pomagająPracownicy obsługi Szkoły Podstawowej w Osielcu oraz Przedszkol Samorządowych w Osielcu i Łętowni podjęli współpracę z OSP w Sidzinie. Uczestnicy biorą udział w akcji charytatywnej szycia maseczek ochronnych. Sprzęt trafi do suskiego szpitala oraz innych placówek, które pilnie będą ich potrzebowały.

Image


Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 82 - 90 z 317