Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Sukces gimnazjalistów z gminy Jordanów Drukuj E-mail
wtorek, 12 maj 2015

Sukces gimnazjalistów z gminy Jordanów

W dniu 7 maja br. w Budzowie odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski Szkół Gimnazjalnych zorganizowany przez Bibliotekę i Ośrodek Animacji Kultury Gminy Budzów oraz Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej. W konkursie wzięło udział dwudziestu trzech recytatorów z powiatu suskiego, a ich zmagania oceniała komisja: dr Magdalena Stankiewicz – nauczyciel szkół ogólnokształcących, Bogdan Słomiński – aktor scen krakowskich oraz Tadeusz Łomnicki – aktor Teatru Ludowego.

Image


Image


Gminę Jordanów reprezentowali: Natalia Kurek z Zespołu Szkół w Naprawie, Paulina Wójcik z Zespołu Szkół w Osielcu oraz Sebastian Szklany z Zespołu Szkół w Toporzysku. I to właśnie Natalia Kurek i Sebastian Szklany zostali wyróżnieni w powiatowym konkursie, a tym samym będą reprezentować powiat i naszą gminę w finale wojewódzkim.
Naszym gimnazjalistom serdecznie gratulujemy i jednocześnie życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach recytatorskich.

KG
Image


Image


< Poprzedni   Następny >