Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Baza agroturystyczna Stampa E-mail
Aktualnie na terenie naszej gminy swoją działalność oferuje 8 gospodarstw agroturystycznych, proponując dobre warunki noclegowe oraz smaczna kuchnię. Można także wypoczywać w obiektach sportowych w Toporzysku, dworze w Wysokiej oraz domkach letniskowych, które oferuje Dom Pomocy społecznej w Łętowni.

Zapraszamy i życzymy miłego wypoczynku.

Adresy i telefony gospodarstw agroturystycznych:

•MAJCHRZAK URSZULA 34-240 Toporzysko 200 os. "Dział" tel. (018) 28-73-723
Gospodarstwo położone w bardzo pięknym terenie, w pobliżu konny klub jeździecki. Bardzo dobre warunki wypoczynku tak w porze letniej jak i zimowej. Dobra kuchnia, mili gospodarze. Do wypoczynku gospodarze udostępniają pięknie odremontowany domek drewniany z wszystkimi wygodami.

•MIZERA WOJCIECH 34-240 Naprawa 315 os. "Do Niewiadomca" tel. (018) 26-72-471
Gospodarstwo położone przepięknie widokowo, przy dobrej pogodzie można zachwycać się widokami Tatr i Pasma Babiogórskiego. Mili gospodarze i bardzo miłe otoczenie. Miejsce na parking a także plac zabaw dla dzieci. Gospodarstwo posiada swój niewielki wyciąg narciarski doskonale służący dzieciom a i starszym do nauki jazdy na nartach.

•WÓJCIK MARIA 34-234 Osielec 572 os. "Sołtystwo" tel. (018) 27-73-613
"Oaza dobroci i spokoju" gospodarstwo z miejscami noclegowymi w pokojach 2,3 i 4 osobowych. W porze letniej gospodarstwo tonie w kwiatach. Obiekt posiada boisko do gry w piłkę siatkową a także świetlicę, w której można potańczyć. Jest też możliwość zakupu miodu z pasieki, którą prowadzi właściciel.

•GRUBAREK HALINA 34-242 Łętownia 204 os. "U kościelnych" tel. (018) 27-73-024
Gospodarstwo, które prowadzi Pani Halina posiada certyfikat gospodarstwa ekologicznego. W domu 4 pokoje zostały wydzielonych dla gości, w których może odpoczywać jednorazowo 11 osób. Na miejscu możliwość korzystania z aneksów kuchennych. Otaczający teren prowokuje do odbywania spacerów i wycieczek. Przy domu parking i plac zabaw.

•WÓJCIK BARBARA 34-234 Osielec 572 oś. "Sołtystwo" tel. (018) 277 36 13; e-mail:
Gospodarstwo położone w centrum wsi z bezpiecznym dojazdem. W pobliżu las, tereny do spacerów, rzeka Skawa i widoki na otaczające górki. Dla dzieci udostępniony jest plac zabaw. Jest także bezpieczny parking a także miejsce na ognisko. Po uzgodnieniu można przyjeżdżać ze swoimi zwierzakami.

•KLUB SORTOWY "BÓR" 34-240 Toporzysko-Folwark tel. (018) 287 38 32;

•PILCH ANTONI Wysoka 191; 34-240 Jordanów. Dwór na Wysokiej tel. (18)2672932 www.lutnia.pl Gospodarstwo znajduje się w pobliżu lasu. Istnieje możliwość rozbijania namiotów jak i przyczep kempingowych. Na miejscu znajduje się boisko do gry w piłkę nożną, 5 km od gospodarstwa znajduje się również basen oraz Klub Jazdy Konnej.

•HOPCIAŚ STANISŁAWA 34-240 Wysoka 127 os. Sarnowa, tel. 600 475 542, e-mail
Gospodarstwo położone w centrum wsi Wysoka, z widokiem na Tatry i Babią Górę. W pobliżu domu roztaczają się piękne tereny leśne a także widokowe, idealne na piesze wędrówki oraz jazdy rowerowe. Gospodarstwo ma do dyspozycji pokoje 2-osobowe, salon z kominkiem oraz kuchnie tradycyjną, w której można samemu przygotować posiłki. Gospodarstwo posiada dwa piękne konie rasy małopolskiej. Jedną z wielu atrakcji jest możliwość przejażdżki konnej bryczką, furmanką, saniami, a także wierzchem oczywiście pod okiem instruktora jazdy konnej. W promieniu 7 km od gospodarstwa mamy do dyspozycji basen kryty, wyciąg narciarski, a także ośrodek jazdy konnej.