Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Jak dojechać? Drukuj E-mail

Gmina Jordanów jest położona na dwóch szlakach komunikacyjnych:

  • kolejowy prowadzący z Krakowa do Zakopanego gdzie stacja docelową może być wieś Osielec lub miasto Jordanów
  • kołowy prowadzący z Wadowic drogą krajową nr 98 do Nowego Sącza oraz z Krakowa do Zakopanego drogą krajową nr 7 /lub na przejście graniczne w Chyżnem / z których można zjechać do każdej miejscowości naszej gminy.

Przyjazd własnym środkiem transportu sprawia, że przemieszczanie się po terenie nie sprawia żadnych trudności a wręcz zobowiązuje do odwiedzania znanych i ciekawych miejsc. Bardzo pożyteczną rzeczą jest rower, który warto zabrać ze sobą. Na terenie gminy są ścieżki rowerowe, którymi naprawdę warto powędrować.

Image