Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Warto być dobrym Drukuj E-mail
poniedziałek, 23 październik 2017

Warto być dobrym

W dniu 12 października podczas gminnych obchodów Dnia Edukacji Narodowej nastąpiło uroczyste wręczenie stypendiów Wójta Gminy w ramach Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży, mieszkańców Gminy Jordanów.
Zgodnie z regulaminem stypendium Wójta Gminy Jordanów mogą otrzymać uczniowie i studencie mieszkający na terenie Gminy Jordanów, którzy mają bardzo dobre lub wybitne osiągnięcia w dziedzinie; nauki, sztuki, kultury, kultury fizycznej i sportu.
Wręczenia nagród dokonali Wójt Gminy Stanisław Pudo i Przewodniczący Rady Gminy Adam Kawula.

Image


W tym roku stypendium otrzymało 13 uczniów;
- naukowe I stopnia:
Maria Kołodziej, zam. Naprawa,
Anna Kopeć, zam. Naprawa
Joanna Wicher, zam. Łętownia,

- naukowe II stopnia:
Anna Miernik, zam. Łętownia,

- sportowe I stopnia:
Dawid Jopek, zam. Naprawa,
Dariusz Ordzowiały, zam. Osielec,

- sportowe III stopnia:
Marzena Wierzba, zam. Toporzysko,
Kajetan Klimasara, zam. Osielec,

- artystyczne III stopnia:
Klaudia Kufel, zam. Toporzysko,
Maja Paluch, zam. Naprawa
Aleksander Wilczak, zam. Naprawa,
Katarzyna Kłącz, zam. Naprawa,
Martyna Majda, zam. Łętownia.

Wójt Gminy pogratulował wszystkim laureatom wspaniałych wyników i życzył dalszych sukcesów, oraz nadmienił, że w obecnych czasach coraz trudniej o motywację do nauki i treningów, dlatego tym bardziej należy docenić osiągnięcia wyróżnionych dzisiaj uczniów.

Wszystkim nagrodzonym jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

< Poprzedni   Następny >