Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Święto Niepodległości w Gminie Jordanów Drukuj E-mail
poniedziałek, 13 listopad 2017

Święto Niepodległości w Gminie Jordanów

Uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości w gminie Jordanów odbyły się w Osielcu. Rozpoczęła je msza św. w intencji Ojczyzny, którą odprawił ks. Stanisław Skowronek – proboszcz parafii w Osielcu. Po mszy uczestnicy udali się na cmentarz, by złożyć okolicznościowe wiązanki na grobach poległych obrońców Ojczyzny. Dalsza część obchodów miała miejsce pod tablicą Marszałka Józefa Piłsudskiego. Po odegraniu Hymnu Państwowego przez osielecką orkiestrę OSP i powitaniu zebranych, okolicznościowe przemówienie wygłosił Wójt Gminy Jordanów Stanisław Pudo. Następnie delegacje władz powiatowych i gminnych, straży, szkół, przedszkoli, ośrodka kultury, rady sołeckiej i harcerzy złożyły wieńce. Uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości zakończyła część artystyczna w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej z Toporzyska.

GK

Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


< Poprzedni   Następny >