Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Złote Gody w Gminie Jordanów Drukuj E-mail
poniedziałek, 13 listopad 2017

Złote Gody w Gminie Jordanów


Każdego roku w gminie Jordanów organizowany jest jubileusz par małżeńskich, które przeżyły ze sobą 50, 60 i 65 lat. W tym roku uroczystości odbyły się - 8 listopada - w Szkole Podstawowej w Toporzysku. Zgromadzonych jubilatów i gości powitała dyrektor szkoły – Eugenia Knapczyk, która zaprosiła wszystkich do obejrzenia części artystycznej w wykonaniu uczniów miejscowej szkoły. Młodzi artyści pod kierownictwem pań: Renaty Gałki i Reginy Galickiej przygotowali niezwykle wzruszający koncert przeplatany życzeniami i piosenkami dedykowanymi jubilatom. Po części artystycznej głos zabrał Wójt Gminy Jordanów Stanisław Pudo, który pogratulował małżonkom pięknego jubileuszu i złożył serdeczne życzenia na dalsze lata wspólnego życia. Następnie wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Adamem Kawulą i Sekretarzem Gminy Rafałem Lubaszką wręczył jubilatom „Medale za długoletnie pożycie małżeńskie” przyznane przez Prezydenta RP, a także pamiątkowe dyplomy, kwiaty i upominki. Życzenia małżonkom złożył także proboszcz parafii w Toporzysku – ks. Marian Juras. Uroczyste obchody zakończył wspólny obiad, lampka szampana, gromkie „Sto lat” i pyszny tort ufundowany przez firmę cukierniczą Stanisława Filipka z Tokarni.

Jubilaci obchodzący 65 – lecie pożycia małżeńskiego:
Józefa i Stanisław Kowalcze z Łętowni

Image


Image


Jubilaci obchodzący 60 – lecie pożycia małżeńskiego:
Aniela i Jan Babik z Osielca
Zofia i Mieczysław Flaga z Naprawy
Anna i Czesław Kośmider z Naprawy
Władysława i Marian Maciaszek z Wysokiej

Image


Image


Jubilaci obchodzący 50-lecie pożycia małżeńskiego:
Halina i Jerzy Bednarz z Osielca
Helena i Andrzej Działek z Osielca
Elżbieta i Władysław Kluska z Naprawy
Wanda i Zdzisław Nieużytek z Toporzyska
Anna i Franciszek Palka z Osielca
Zofia i Jan Rzeszótko z Wysokiej
Maria i Roman Suski z Osielca
Władysława i Stanisław Wicher z Łętowni
Wiktoria i Józef Zając z Naprawy

Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


< Poprzedni   Następny >