Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Maszyny wiatrowe Drukuj E-mail
piątek, 15 grudzień 2017

Maszyny wiatrowe


Finał VI Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wiatrowych - Jest Sukces!
W sobotę 9 grudnia 2017 r w Piasecznie koło Warszawy odbył się finał VI Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wiatrowych. W zawodach finałowych wzięła udział drużyna ze Szkoły Podstawowej w Toporzysku. Szkołę reprezentowali uczniowie: Damian Kostka i Kuba Hopciaś.

Image


Image


W finale wystartowało 27 najlepszych drużyn z całej Polski wyłonionych wcześniej w 4 eliminacjach regionalnych. Konkurencja była bardzo duża a konstrukcje wiatraków to niemal profesjonalne turbiny wiatrowe. Podczas konkursu drużyna z Toporzyska uzyskała bardzo dobry wynik i zajęła 4 miejsce w klasyfikacji końcowej. Serdecznie gratulujemy. Podczas imprezy finałowej uczestnicy mieli okazję porozmawiać z senatorem, ministrem panem Konstantym Radziwiłłem, który sprawował patronat honorowy nad imprezą.

Więcej na: www.turniejmaszyn.pl

Image


< Poprzedni   Następny >