Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Spotkanie wigilijne Drukuj E-mail
niedziela, 17 grudzień 2017


Spotkanie wigilijne Gminnego Zespołu Regionalnego


W sobotę 9 grudnia br. w Osielcu odbyło się spotkanie wigilijne Gminnego Zespołu Regionalnego, którego organizatorem było Stowarzyszenie „Śleboda” z Osielca i Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie. Był opłatek, życzenia, wigilijna wieczerza i spotkanie z Mikołajem. O muzyczną oprawę zadbała kapela pana Stanisława Kubasiaka, która wraz z zespołem zaprezentowała tradycyjne kolędy i pastorałki.

Image


Dziękujemy zespołowi za podtrzymywanie i kultywowanie tradycji naszego regionu, a rodzicom naszych artystów i sponsorom za wspieranie działalności naszego zespołu.

GK

Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


< Poprzedni   Następny >