Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Wigilijne spotkanie w Osielcu Drukuj E-mail
poniedziałek, 18 grudzień 2017

Wigilijne spotkanie w Osielcu

Każdego roku Koło Gospodyń Wiejskich z Osielca i Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji organizują wigilijne spotkanie dla osób samotnych i chorych. W tym roku spotkanie odbyło się 14 grudnia br. w osieleckim ośrodku kultury. Zebranych powitały dyrektor GOKSiP Gabriela Korbel i przewodnicząca KGW Małgorzata Oleksa. Świąteczne życzenia złożył Wójt Gminy Jordanów, który jednocześnie podziękował za przygotowanie tego spotkania.

Image


Image


Zanim wigilia rozpoczęła się na dobre, na scenie wystąpiły dzieci z Przedszkola Samorządowego z Osielca, które na tą okoliczność przygotowały piękną część artystyczną. Po występie ks. Stanisław Skowronek odczytał fragment Ewangelii i poświęcił opłatki, którymi wszyscy się połamali. Wigilijną wieczerzę - bogatą w tradycyjne potrawy przygotowane przez osieleckie gospodynie – zakończyło wspólne kolędowanie.

GK

Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


< Poprzedni   Następny >