Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Zagrali o Puchar Wójta Drukuj E-mail
czwartek, 21 czerwiec 2018

Zagrali o Puchar Wójta Gminy Jordanów

W sobotę 16 czerwca br. w Osielcu odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej dla dzieci i młodzieży o Puchar Wójta Gminy Jordanów, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie. Turniej rozegrano w trzech kategoriach: klasy I – III , klasy IV – VI i klasy VII i gimnazjalne z Łętowni, Osielca i Toporzyska. Łącznie w rozgrywkach wzięło udział stu zawodników. Walczyli oni o Puchar Wójta Gminy Jordanów, darmowy wyjazd na mecz Wisły Kraków, medale, dyplomy i nagrody rzeczowe. Dzięki hojności sponsorów, każdy zawodnik otrzymał nagrody rzeczowe. A sponsorami imprezy byli: Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie, Stowarzyszenie „Śleboda” z Osielca, Firma „Niwa” z Osielca, Bank Spółdzielczy z Jordanowa, Kopalnia Kamienia „Osielec” i Firma „Sużyw” z Suchej Beskidzkiej. Dekoracji zawodników i wręczenia nagród dokonał Wójt Gminy Jordanów Stanisław Pudo. Dodatkowo zawodnicy walczący w kategorii klas IV – VI walczyli o nominację do powiatowej edycji Turnieju „Wakacje z piłką nożną 2018”.

Image


Image


Wśród najmłodszych najlepsza okazała się drużyna z Toporzyska, drugie miejsce wywalczyła drużyna z Osielca (I), trzecie miejsce zdobyła drużyna z Łętowni, a na czwartym uplasowała się drużyna z Osielca (II). W kategorii klas IV – VI zwyciężyli zawodnicy z Łętowni, drugie miejsce zdobyła drużyna z Toporzyska, a kolejne miejsca zajęły drużyny z Osielca (I i II).

Image


W kategorii klas VII i gimnazjalnych mecze rozegrały dwie drużyny z Osielca. Tu lepsza okazała się drużyna Osielec (I).
Wspólne pamiątkowe zdjęcie zakończyło tegoroczny Gminny Turniej Piłki Nożnej dla dzieci i młodzieży o Puchar Wójta Gminy Jordanów.
Organizatorzy składają serdeczne podziękowania sponsorom za wsparcie finansowe, Gminnemu Klubowi Sportowemu „Świt” Osielec i Szkole Podstawowej z Osielca za pomoc w organizacji, a Ochotniczej Straży Pożarnej z Osielca za zabezpieczenie medyczne imprezy.

więcej na facebook- Goksip Jordanów

Image


Image


Image


< Poprzedni   Następny >