Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A informuje Drukuj E-mail
wtorek, 26 czerwiec 2018

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A informuje

Przejazd kolejowo-drogowy kat. „C” zlokalizowany w miejscowości Toporzysko km 21,686 na linii kolejowej nr 98 Sucha Beskidzka – Chabówka ( przejazd na tak zwanych Miedzywodach) znajduje się w ciągu dróg stanowiących drogi wewnętrzne Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury Rozwoju, przejazdy kolejowo – drogowe w ciągu dróg niepublicznych mogą funkcjonować tylko jako przejazdy użytku niepublicznego kat. „F”, na podstawie umowy zawartej pomiędzy Zakładem Linii Kolejowych a użytkownikiem przejazdu.
W związku z powyższym zostaje wdrożona procedura likwidacji wyżej wymienionego przejazdu kolejowo – drogowego, jeżeli w ciągu 30 od dnia ogłoszenia nie zgłosi się do Zakładu Linii Kolejowych potencjalny przyszły użytkownik.
Wobec powyższego osoby korzystające z tego przejazdu proszone są o kontakt z nr tel. 18 535 23 41 w celu sporządzenia stosownych dokumentów.

ZK

Image


< Poprzedni   Następny >