Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Drukuj E-mail
wtorek, 10 lipiec 2018

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze

08 lipca 2018 r. na płycie boiska KS Świt w Osielcu odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze zorganizowane przez Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Jordanowie. W zmaganiach wzięło udział 8 drużyn z terenu Gminy i Miasta Jordanów / 7 męskich oraz jedna żeńska/ oraz 2 drużyny / męska i żeńska/ z Gminy Bystra-Sidzina.

Image


Image


Rywalizację rozpoczęła sztafeta pożarnicza 7x50, w której najlepszy czas w grupie A uzyskała jednostka OSP Łętownia, zaś w grupie C druhny z OSP Jordanów. Następnie strażacy ochotnicy przystąpili do najtrudniejszej części zmagań - ćwiczenia bojowego, podczas którego ośmioosobowe drużyny musiały zbudować jak najszybciej linię ssawną, linię główną oraz dwie linie gaśnicze, a następnie obrócić tarcze i przewrócić pachołki przy pomocy strumienia wody. W tej konkurencji najlepszy wynik uzyskali również druhowie z OSP Łętownia.

Image


Nad poprawnością przeprowadzonych zawodów czuwała komisja sędziowska pod przewodnictwem st. kap. Marcina Gąski. Wręczenia nagród uczestnikom zawodów dokonał Wójt Gminy Jordanów Stanisław Pudo oraz Przewodniczący Rady Gminy Jordanów Adam Kawula.

RL
Image


Image


Image


Image


Image


< Poprzedni   Następny >