Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
IX TURNIEJ WSI Drukuj E-mail
poniedziałek, 16 lipiec 2018

IX TURNIEJ WSI O PUCHAR WÓJTA GMINY JORDANÓW

Oddzielanie żółtka od białka, latający dywan czyli slalom na kocu, rzuty piłką do butelek z wodą, slalom gigant, szukanie skarbu, dworski strecz, wytnij gumę!, mundial po naszemu, slalom z taczką i kelner z jajami – to konkurencje tegorocznego IX Turnieju Wsi o Puchar Wójta Gminy Jordanów, który odbył się w niedzielę 15 lipca br. w Toporzysku. Pomysłodawcą konkurencji i organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie. W rozgrywkach wzięły udział dziewięcioosobowe drużyny ze wszystkich sołectw Gminy Jordanów, walcząc o Puchar Wójta Gminy Jordanów i nagrody pieniężne, których łączna pula wyniosła 10 tys. zł.

Image


Image


Zwycięzcą tegorocznego turnieju została drużyna z Naprawy, tuż za nią znalazła się drużyna z Łętowni, a pozostałe drużyny: z Osielca, Wysokiej i Toporzyska zdobyły trzecie miejsce osiągając jednakową liczbę punktów. Nagrody drużynom wręczył gospodarz gminy, a zarazem patron imprezy – Wójt Gminy Jordanów pan Stanisław Pudo. Na zakończenie turnieju odbył się festyn strażacki, z którego dochód przeznaczony został na miejscową jednostkę OSP. Podczas imprezy nie zabrakło atrakcji dla dzieci i dobrze zaopatrzonego bufetu, a do tańca porwał wszystkich DJ Camelot.

więcej na www.facebook – Goksip Jordanów

Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


< Poprzedni   Następny >