Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Nowe władze Gminy Jordanów Print E-mail
poniedziałek, 26 listopad 2018

Nowe władze Gminy Jordanów

W dniu 22 listopada br. odbyła się pierwsza sesja Rady Gminy Jordanów w kadencji 2018 – 2023. Poprzedziła ją msza św., którą odprawił - w kościele parafialnym w Osielcu - ks. proboszcz Tadeusz Tokarz.
Sesję rozpoczął najstarszy wiekiem radny senior Stanisław Książek. Na początku, przewodnicząca Gminnej Komisji Wyborczej Małgorzata Sularz wręczyła radnym i nowemu wójtowi zaświadczenia o wyborze, a następnie zarówno radni, jak i wójt Artur Kudzia złożyli uroczyste ślubowanie. Istotnym punktem pierwszej sesji był wybór przewodniczącego rady gminy. Został nim Daniel Mirek, a jego zastępcą wybrano Zdzisława Filipka.

Image


RADA GMINY JORDANÓW na lata 2018 – 2023:
1. Bogacz Renata - Osielec
2. Filipek Zdzisław - Toporzysko
3. Firek Piotr - Osielec
4. Grzechyńka Jacek - Osielec
5. Hanusiak Wiesław - Łętownia
6. Jąkała Andrzej - Wysoka
7. Jopek Kazimierz - Łętownia
8. Kołodziejczyk Jarosław - Łętownia
9. Książek Stanisław - Łętownia
10. Kulka Zofia - Toporzysko
11. Matejko Adam - Naprawa
12. Mirek Daniel - Naprawa
13. Ordzowiały Ryszard - Osielec
14. Płanica Barbara - Naprawa
15. Wierzba Eugeniusz - Toporzysko

Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


< Prev   Next >