Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Mikołajkowy Turniej Siatkówk Print E-mail
poniedziałek, 10 grudzień 2018

Mikołajkowy Turniej Siatkówk


W sobotę, 8 grudnia br. w Łętowni, odbył się Mikołajkowy Turniej Siatkówki Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Jordanów. W rozgrywkach wzięły udział cztery drużyny męskie z Tokarni, Skomielnej Białej, Pcimia i Łętowni, a mikołajkowe rozgrywki były jednym z czterech turniejów, jakie powyższe drużyny organizują dla oldbojów w ciągu roku, od przeszło kilkunastu lat.

Image


Po zaciętej i pełnej emocji walce zwyciężyła drużyna z Łętowni w składzie: Adam Miernik, Andrzej Książek, Jacek Mirek, Marek Kowalczyk, Adam Firek, Mirosław Zięba, Kazimierz Rusin i Łukasz Jałocha.
Puchar zwycięzcom wręczył Wójt Gminy Jordanów pan Artur Kudzia.
Serdecznie gratulujemy!!!

GK

Image


Image


Image


Image


< Prev   Next >