Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
PODSUMOWANIE ZBIÓRKI WNIOSKÓW O PRZYŁĄCZ GAZU Drukuj E-mail
piątek, 17 maj 2019

PODSUMOWANIE ZBIÓRKI WNIOSKÓW O PRZYŁĄCZ GAZU W OSIELCU


Wójt Gminy Jordanów informuje, że łącznie zebrano 210 szt. wniosków o określenie warunków przyłączenia do planowanej sieci gazowej w Osielcu, które zostały przekazane 10 maja przedstawicielowi Polskiej Spółce Gazownictwa Sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Krakowie, ul. Gazowa 16, 31-060 Kraków, do dalszej weryfikacji i analizy.
Zbiórka ta została prowadzona przez: Pana Piotra Kaczmarczyka (podczas społecznych dyżurów w GOKSiP), GOKSiP w Osielcu, Sołtysa Wsi – Krystynę Drobną, Radną Sołectwa Osielec – Renatę Bogacz i UG w Jordanowie. Powodzenie zbiórki zawdzięczamy również dzięki częstym ogłoszeniom mieszkańcom Osielca, prowadzonym przez ks. proboszcza - Tadeusza Tokarza i ks. kanonika Stanisława Skowronka.
W związku z przeprowadzoną zbiórką wniosków o przyłącz do sieci gazowej szczególne podziękowania za włożony wkład pracy należy przekazać Panu Piotrowi Kaczmarczykowi, dzięki któremu zebrano większość wniosków (154 szt.). Jednocześnie informujemy, że przedłużamy termin zbiórki wniosków do końca maja br. W związku z tym zainteresowani przyłączem do sieci gazowej dalej mogą składać wnioski (druk do pobrania) w UG w Jordanowie, które zostaną przekazane PSG Sp. z o.o.

Należy podkreślić, że realizacja projektu budowy sieci gazociągowej zależy od ilości złożonych wniosków (zgłoszonego zapotrzebowania na gaz). Ostateczną decyzję w tej sprawie podejmie operator systemu dystrybucji gazu ziemnego - Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o., po przeprowadzeniu analizy techniczno-finansowej planowanego zadania. Więcej informacji w sprawie przyłączania do sieci gazowej dostępnych jest na stronie internetowej PSG Sp. z o.o. (Tutaj).
lub bezpośrednio w ww. oddziale PSG Sp. z o.o. oraz w placówce - Gazownia w Nowym Targu,
ul. Ludźmierska 4, 34-400 Nowy Targ (nr tel. 12 628 11 11).

Insp. UG - Zbigniew Bryl

< Poprzedni   Następny >