Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Gminny Konkurs Recytatorski Drukuj E-mail
środa, 22 maj 2019

Gminny Konkurs Recytatorski Przedszkolaków w Toporzysku


W czwartek (16.05) w Szkole Podstawowej w Toporzysku odbył się Gminny Konkurs Recytatorski Przedszkolaków, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie. Recytatorskie zmagania odbyły się w pięknej teatralnej sali, w obecności Wójta Gminy Jordanów Artura Kudzi, przewodniczącego Rady Gminy Jordanów Daniela Mirka, radnych gminnych i sołeckich, dyrektorów szkół i przedszkoli, a także nauczycieli i rodziców. Łącznie w konkursie wzięło udział trzydziestu jeden przedszkolaków z przedszkoli publicznych i niepublicznych oraz z oddziałów przedszkolnych szkół podstawowych naszej gminy. Mali recytatorzy występowali w dwóch kategoriach wiekowych: „3 i 4-latki” oraz „5 i 6-latki”, a trudnej oceny ich występów podjęła się komisja konkursowa w składzie: Jadwiga Czarny, Katarzyna Basiura i Gabriela Korbel.

Image


Image


W kategorii wiekowej „3 i 4 – latków” pierwsze miejsce zdobyła Natalia Maciaszek ze Szkoły Podstawowej w Toporzysku. Drugie i trzecie miejsce otrzymały przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola „Akademia Dziecka” w Naprawie: Nikola Błachut (II) i Maciej Medes (III). W kategorii „5 i 6 – latków” zwyciężyła Zuzanna Bednarczyk ze Szkoły Podstawowej w Wysokiej, drugie miejsce zajęła Zuzanna Motyka, a trzecie – Malwina Jancarz – obie z Przedszkola Samorządowego w Osielcu. Pozostali recytatorzy obydwóch kategorii otrzymali nagrody książkowe, dyplomy za udział i słodycze. Nagrody wręczył Wójt Gminy Jordanów Artur Kudzia w towarzystwie przewodniczącego Rady Gminy Jordanów Daniela Mirka. Fundatorem nagród był Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie.

Image


Image


Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie składa serdeczne podziękowania dla Eugenii Knapczyk – dyrektora Szkoły Podstawowej w Toporzysku za umożliwienie przeprowadzenia konkursu w szkolnej sali teatralnej i gościnność. Dziękujemy dyrektorom szkół i przedszkoli, a także nauczycielom i rodzicom za udział w konkursie i przygotowanie małych recytatorów. Dziękujemy komisji konkursowej za rzetelną pracę, Urzędowi Gminy Jordanów - za przekazanie nagród rzeczowych, a radnej Zofii Kulce – za ufundowanie słodyczy. Szczególne podziękowania kierujemy dla obsługi technicznej – Mateusza Kostki i Patryka Moskalika.

więcej na facebook – Goksip Jordanów

Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


< Poprzedni   Następny >