Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH Drucken E-Mail
03.06.2019

ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH
MIEJSCOWOŚĆ TOPORZYSKO, WYSOKA

Wójt Gminy Jordanów przypomina o zbliżającym się terminie wiosennej zbiórki odpadów wielkogabarytowych, która będzie przeprowadzona wg następującego harmonogramu:

TOPORZYSKO, WYSOKA – 7 CZERWIEC (PIĄTEK)

Podczas zbiórki będą zbierane TYLKO ODPADY WIELKOGABARYTOWE Z GOSPODARSTW DOMOWYCH: m.in. zużyte meble, dywany, wykładziny, duży sprzęt elektryczny i elektroniczny (lodówki, pralki, telewizory) oraz opony z samochodów osobowych (nie będą zbierane opony z samochodów ciężarowych). Podczas zbiórki nie będą zbierane inne odpady komunalne. Zbiórka organizowana jest wyłącznie dla mieszkańców Gminy Jordanów, w ramach ponoszonej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi wg złożonej deklaracji w Urzędzie Gminy w Jordanowie.
ZBIÓRKA DOTYCZY WYŁĄCZNIE ODPADÓW POCHODZĄCYCH Z GOSPODARSTW DOMOWYCH I NIE DOTYCZY ODPADÓW Z DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ.

UWAGA !!!
ODPADY WIELKOGABARYTOWE NALEŻY DOSTARCZYĆ WYŁĄCZNIE DO KONTENERÓW ZLOKALIZOWANYCH:
- TOPORZYSKO GÓRNE - OBOK PRZYSTANKU DWÓR (DAWNY BASEN)
- TOPORZYSKO DOLNE - PARKING OBOK PRZYSTANKU
- WYSOKA - PARKING OBOK OSP WYSOKA

POŁOŻENIE KONTENERÓW OZNACZONE ŻÓŁTĄ GWIAZDKĄ. ODPADY WIELKOGABARYTOWE NALEŻY DOSTARCZYĆ WYŁĄCZNIE DO KONTENERÓW W DNIU ZBIÓRKI TJ. 7 CZERWCA W GODZINACH 7.00-18.00. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem (18) 26 87 613.

Image

Image

Image
< Zurück   Weiter >