Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
GMINNY DZIEŃ DZIECKA W ŁĘTOWNI Drucken E-Mail
04.06.2019

GMINNY DZIEŃ DZIECKA W ŁĘTOWNI

1 czerwca to jedna z najpiękniejszych dat w kalendarzu, bowiem w tym dniu - w wielu krajach świata - obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Dziecka. Gmina Jordanów nie zapomniała o swoich najmłodszych mieszkańcach i dlatego Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie zorganizował w Łętowni Gminny Dzień Dziecka. Przygotowano mnóstwo atrakcji dla dzieci, m. in. darmowe dmuchańce, warsztaty plastyczne, malowanie twarzy, bańki mydlane, dużo słodyczy i występy sceniczne.
Imprezę rozpoczął Wójt Gminy Jordanów Artur Kudzia, który złożył dzieciom serdeczne życzenia i zaprosił wszystkich do wspólnego świętowania. Do życzeń dołączyła dyrektor GOKSiP Jordanów, życząc milusińskim, aby dziecięca radość towarzyszyła im także w dorosłym życiu. Potem na scenie zaprezentowali się mali artysci: Gminny Zespół Regionalny GRONIE, grupa tańca nowoczesnego i baletu, a także cheerleaderki. Wiele zabaw i animacji dla dzieci przygotował Teatr MASKA z Krakowa, który na zakończenie imprezy zaprezentował spektakl teatralny pt. "Pod starym Wawelem przygód bez liku". O najmłodszych nie zapomnieli także strażacy z Łętowni.

Image


Image


Najpierw Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza pokazała swoje umiejętności sprawnościowe, a potem pokaz prawdziwej akcji gaszenia ognia zaprezentowali dorośli druhowie - strażacy. Patronat medialny nad całą imprezą objął portal suski.dlawas.info z Marią Moczydlak na czele, a swoją obecnością zaszczycili m.in.: Wójt Gminy Jordanów Artur Kudzia, Sekretarz Gminy Rafał Lubaszka, radni Gminy Jordanów, radni sołeccy, Komendant Gminny OSP Bogusław Wróbel, prezes OSP Łętownia Roman Hanusiak, naczelnik OSP Łętownia Wiesław Wróbel, a także rodzice i dziadkowie milusińskich.

Image


Nie było by tej imprezy, gdyby nie wsparcie sponsorow: Urzędu Gminy w Jordanowie, Karczmy SKALNA IZBA, która na codzień dba o podniebienia mieszkańców Łętowni i nie tylko, Bank Spółdzielczy z Jordanowa i radna Zofia Kulka z Toporzyska. Serdecznie dziękujemy za wsparcie, a Ochotniczej Straży Pożarnej z Łętowni z prezesem na czele - za pomoc w organizacji imprezy. Dziękujemy także wszystkim, którzy przybyli w tym dniu do Łętowni, aby świętować ten radosny dzień.

GK

Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


< Zurück   Weiter >