Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Piłkarskie zmagania w Toporzysku Drukuj E-mail
środa, 19 czerwiec 2019

Piłkarskie zmagania w Toporzysku

W niedzielę (16.06.) w Toporzysku odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej dla dzieci i młodzieży o Puchar Wójta Gminy Jordanów. Wzięły w nim udział drużyny z Naprawy, Osielca, Toporzyska i Wysokiej – łącznie ponad 100 zawodników. Turniej został rozegrany w trzech kategoriach: klasy I – III, IV – VI, VII, VIII i gimnazjum.

W kategorii klas I – III zwyciężyła drużyna z Toporzyska, a tuż za nią uplasowała się drużyna z Naprawy.
W kategorii klas IV – VI najlepszą okazała się drużyna z Osielca (1). Na drugim miejscu znalazła się drużyna z Naprawy (2), na trzecim – drużyna z Toporzyska, a na czwartym – drużyna z Wysokiej. Przedostatnie miejsce zajęła drużyna z Naprawy (1), a ostatnie drużyna z Osielca (2). W tej kategorii wzięły po dwie drużyny z Osielca i Naprawy, stąd oznaczenia „1” i „2”.
W kategorii klas VII, VIII i gimnazjum zwyciężyła drużyna z Wysokiej, drugie miejsce zdobyła drużyna z Osielca, trzecie – drużyna z Naprawy i czwarte – drużyna z Toporzyska.

Image


Image


Zawodnicy walczyli o Puchary Wójta, medale, dyplomy, darmowy wyjazd na mecz Wisły Kraków i nagrody rzeczowe. Dzięki wsparciu sponsorów każdy zawodnik z drużyny, niezależnie od zdobytego miejsca, otrzymał nagrody. A sponsorami byli: Urząd Gminy w Jordanowie, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie, Stowarzyszenie „Śleboda” z Osielca, Market Budowlany „Mrówka” z Osielca, Firma MAPEI, Bank Spółdzielczy w Jordanowie. Wręczenia nagród i dekoracji zawodników dokonał Wójt Gminy Jordanów Artur Kudzia, który na rozpoczęcie rozgrywek podziękował zawodnikom za tak liczne zainteresowanie i życzył sportowej rywalizacji w duchu „fair play”.

Image


Image


Image


Organizatorami turnieju byli: Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie i Stowarzyszenie „Śleboda” z Osielca. Organizatorzy składają serdeczne podziękowania dla sponsorów za wsparcie turnieju, zawodnikom za udział, rodzicom i opiekunom za zaangażowanie, radnym gminnym i sołeckim z Toporzyska oraz gminnej ekipie remontowej za pomoc w przygotowaniu turnieju, jednostce OSP Toporzysko za obsługę medyczną, panu Marianowi Kaszy i Adrianowi Motorowi za sędziowanie, a portalowi suski.DlaWas.info za patronat medialny nad imprezą.

więcej na facebook – Goksip Jordanów

Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


< Poprzedni   Następny >