Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
X Turniej Wsi Stampa E-mail
piątek, 12 lipiec 2019

Wysoka: X Turniej Wsi o Puchar Wójta Gminy Jordanów


W niedzielę 7 lipca br. w Wysokiej odbył się jubileuszowy X Turniej Wsi o Puchar Wójta Gminy Jordanów. Organizatorem turnieju i pomysłodawcą konkurencji był Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie. W rozgrywkach wzięły udział dziewięcioosobowe drużyny ze wszystkich sołectw Gminy Jordanów, walcząc o Puchar Wójta Gminy Jordanów i nagrody pieniężne, których łączna pula wyniosła 10 tys. zł. Zawodnicy musieli m.in. wykonać jak największą liczbę węzłów, przejść przez hula-hop, obrać jak najwięcej gotowanych jajek, przejść do mety po skrzynkach, przebiec slalomem trasę w gumofilcach, wykonać siedmiomilowy krok w płetwach i goglach, czy też przewieźć partnerkę taczkami z patelnią w ręku.

Image


Image


Image


A wszystko okraszone dobrym humorem i zabawą. Zwycięzcą tegorocznego turnieju została drużyna z Łętowni, tuż za nią znalazła się drużyna z Naprawy, a dalej kolejno: Wysoka, Toporzysko i Osielec. Nagrody zawodnikom wręczył Wójt Gminy Jordanów Artur Kudzia. Zanim nagrody zostały rozdane, zgromadzona publiczność miała okazję wysłuchać koncertu debiutanckiego zespołu „Alegro”, a na zakończenie turnieju odbył się festyn strażacki z zespołem „Secret Band” z Krakowa. Podczas imprezy nie zabrakło atrakcji dla dzieci i dobrze zaopatrzonego bufetu. Nad bezpieczeństwem zawodników czuwali ratownicy z OSP Naprawa, a patronat medialny nad imprezą objął portal suski.DlaWas.info i Kronika Beskidzka.
Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w organizacji imprezy.

więcej na facebook Goksip Jordanów

Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


< Precedente   Successivo >