Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
CZYSTE POWIETRZE Drucken E-Mail
22.07.2019

Image

PUNKT KONSULTACYJNY PROGRAMU "CZYSTE POWIETRZE" W URZĘDZIE GMINY W JORDANOWIE


Wójt Gminy Jordanów informuje, że w Urzędzie Gminy w Jordanowie, ul. Mickiewicza 3 (sala obrad) będzie funkcjonował punkt konsultacyjny ogólnopolskiego programu „Czyste Powietrze”, w ramach którego mieszkańcy mogą uzyskać informacje o dofinansowaniu m.in. do wymiany kotła, termomodernizacji budynku, modernizacji c.o.
Pierwszy dyżur odbędzie się w dniu 01.08.2019r. (tj. czwartek) w godz. 10.30 – 15.30. Następne terminy dyżurów (raz w miesiącu) zamieszczane będą na naszej stronie internetowej.
Dyżur w punkcie konsultacyjnym pełnił będzie przedstawiciel Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Krakowie – Pani Katarzyna Bryzek.

Przypominam, że punkt konsultacyjny został również otwarty w Starostwie Powiatowym w Suchej Beskidzkiej, ul. Kościelna 5 b (pok. 119), a terminy dyżurów podawane są na stronie internetowej www.powiatsuski.pl. Pełna dokumentacja programu "Czyste Powietrze" dostępna jest na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Krakowie (https://www.wfos.krakow.pl/portalbeneficjenta/wymagana -dokumentacja). Zainteresowani pozyskaniem dofinansowania muszą utworzyć konto na portalu beneficjenta WFOŚiGW w Krakowie (https://www.wfos.krakow.pl/portalbeneficjenta/register_of) w celu pobrania i złożenia wniosku o dofinansowanie za pośrednictwem tego portalu.
Dodatkowe informacje można uzyskać za pośrednictwem infolinii czynnej w godzinach 8.00-15.00, tel.: 502 073 066, e-mail:

Z.B.

Image
< Zurück   Weiter >