Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
1 miejsce na Mistrzostwach Europy Mażoretek Drukuj E-mail
wtorek, 23 lipiec 2019

1 miejsce na Mistrzostwach Europy MażoretekImage


Podhalańskie Mażoretki wywalczyły 1 miejsce na Mistrzostwach Europy Mażoretek w Chorwackim Zagrzebiu. Zespół składa się z dziewczyn oraz jednego chlopaka z dwóch miejscowości Naprawa oraz Podwilk . ‌Droga która zaprowadziła ich do Zagrzebia nie była prosta.
Najpierw musieli przejść eliminacje które odbywały się w miejscowości Pustkow-Osiedle gdzie odbywały się Mistrzostwa Polski Południowo-wschodniej na których zespół wywalczył 6 pierwszych miejsc.oraz jedno czwarte. Nastepnie mażoretki dostały się do ogólnopolskiego konkursu w Kędzierzynie-Koźlu. Na Mistrzostwach Polski wywalczyli 2 x trzecie miejsce i otrzymali nominację na Mistrzostwa Europy w Zagrzebiu.
Mistrzostwa te trwały 4 dni wystąpiło na nich ponad 100 zespołów z całej Europy ok 2500 mażoretek, pokazano 750 choreografii w różnych kategoriach. ‌Zespół pragnie podziękować wszystkim którzy wsparli finansowo wyjazd na Mistrzostwa Polski oraz Europy :

-Rodzice
- Wójt Gminy Jordanów Artur Kudzia
- GOK Raba Wyżna
- Anna Piaskowy,
- Firma Blachotrapez
- Firma Kondys
- Firma Grapa Krzysztof
- Firma Fosztt
- Sołtys Emil Holla
- Orawanet Krzysztof Sołtys
- Sklep "Tani" Rabka Zdrój
- Pani Dyrektor Alina Leksander
- Pani Dyrektor Barbara Zgama
- wszystkim osobom wspierających nas na serwisie zrzutka.pl
- wszystkim Mieszkańcom miejscowości Naprawa oraz Podwilk za wsparcie w zbiórce .

Anny Zborek

Image


Image


< Poprzedni   Następny >