Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Informacja Stampa E-mail
wtorek, 10 wrzesień 2019


Mieszkańcy Gminy Jordanów na podium
w XX Powiatowym Konkursie "Na najpiękniejszy ogród przydomowy, obejście w gospodarstwie rolnym"

Miło nam poinformować, że w powiatowych eliminacjach Konkursu „Na najpiękniejszy ogród przydomowy, obejście w gospodarstwie rolnym” mieszkańcy Gminy Jordanów, wyłonieni podczas eliminacji gminnych, zajęli wysokie miejsca, a mianowicie: w kategorii gospodarstwo rolne II miejsce zajęła mieszkanka Osielca Pani Krystyna Korbel natomiast w kategorii ogród przydomowy III miejsce zajęła Pani Barbara Kowalcze z Łętowni.

Serdecznie gratulujemy.

W imieniu organizatora zapraszamy po odbiór nagród 15.09.2019r. podczas Dożynek Powiatowych w Stryszawie.

< Precedente   Successivo >