Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
"MÓJ PRĄD" Drukuj E-mail
wtorek, 10 wrzesień 2019

NABÓR WNIOSKÓW DO PROGRAMU PN. "MÓJ PRĄD"
DOT. INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH

Wójt Gminy Jordanów informuje, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ul. Konstruktorska 1, 02-673 Warszawa prowadzi nabór wniosków do programu pn. „Mój Prąd”.
Program priorytetowy „Mój Prąd” stanowi unikatowy na dotychczasową skalę w Polsce, instrument dedykowany wsparciu rozwoju energetyki prosumenckiej, a konkretnie wsparcia segmentu mikroinstalacji fotowoltaicznych (PV).

Głównym celem programu jest zwiększenie produkcji energii z mikroźródeł fotowoltaicznych, a jego budżet to 1 mld złotych. Dofinansowanie obejmuje do 50% kosztów instalacji i wynosi nie więcej niż 5000 zł. Wsparciem mogą zostać objęte instalacje o 2-10 kW mocy zainstalowanej. Program skierowany jest do gospodarstw domowych.

Nabór wniosków odbywać się będzie w trybie konkursowym. Termin pierwszego naboru od 30.08.2019 r. do 20.12.2019 r. lub do wyczerpania alokacji środków. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej - http://nfosigw.gov.pl/moj-prad

Z.B.
< Poprzedni   Następny >