Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Gminny Dzień Nauczyciela Drukuj E-mail
środa, 16 październik 2019

Gminny Dzień NauczycielaW środę, 16 października, w Szkole Podstawowej w Wysokiej zorganizowano uroczyste Obchody Dnia Edukacji Narodowej. Zgromadzonych gości przywitał gospodarz – dyrektor Stanisław Madoń. Część artystyczną wydarzenia swoimi występami uświetnili uczniowie SP Wysoka, z których część na co dzień występuje w „Małej Armii Janosika”.

Image


Po inauguracyjnych przemówieniach głos zabrała kierownik GOASiP pani Agnieszka Majchrzak. W dalszej części obchodów przystąpiono do wręczania aktów nadania dla osób, które uzyskały stopień nauczyciela mianowanego. Wyróżnionych honorowali Wójt Gminy Jordanów – Artur Kudzia, oraz Przewodniczący Rady Gminy – Daniel Mirek.

Image


Następnie, na pierwszy plan wysunęli się nauczyciele stopnia dyplomowanego. Przedstawiono także osoby nominowane na pięcioletnie kadencje dyrektorskie w poszczególnych placówkach oświatowych. Wójt Gminy Jordanów wręczył także nagrody dla zasłużonych nauczycieli oraz dyrektorów pracujących w naszym regionie.

Image


Image


Wszystkim nauczycielom z Gminy Jordanów serdecznie dziękujemy za trud i zaangażowanie wkładane w swoją pracę. Jednocześnie życzymy wielu sukcesów, a także satysfakcji czerpanej z prowadzenia zajęć w trakcie trwającego roku szkolnego.

< Poprzedni   Następny >