Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
O finansach& w bibliotece Drukuj E-mail
czwartek, 10 październik 2019

Image

GOKSiP Jordanów: "O finansach… w bibliotece"

„O finansach…w bibliotece” to projekt Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego umożliwiający dorosłym użytkownikom bibliotek z całej Polski skorzystanie z nowej oferty edukacyjnej z zakresu finansów osobistych. Bierze w nim udział 100 placówek bibliotecznych z całej Polski, a wśród nich biblioteki z Naprawy i Toporzyska. Projekt jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej i skierowany został do osób 50+.

Uczestnicy projektu zdobędzie nową wiedzę z zakresu edukacji ekonomicznej Poprzednie edycje projektu pokazały, że uczestnicy zdobyli nową wiedzę z zakresu edukacji ekonomicznej, nauczyli się efektywniej zarządzać domowym budżetem, korzystać z bankowości internetowej czy wybierać oferty firm ubezpieczeniowych. Ponadto dowiedzieli się jak korzystać z kredytów, lokat i funduszy inwestycyjnych. Uczestniczący w poprzednich edycjach projektu zaczęli aktywnie korzystać z komputera, zlecać przelewy przez internet, robić zakupy w sieci etc. Dlatego też serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w projekcie.

Szczegółowe informacje pod nr tel. 18 26 72 165 (GOKSiP Naprawa) i 18 28 73 542 (GOKSiP Toporzysko).
< Poprzedni   Następny >