Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
PUNKT KONSULTACYJNY PROGRAMU "CZYSTE POWIETRZE" Drucken E-Mail
21.11.2019

PUNKT KONSULTACYJNY PROGRAMU "CZYSTE POWIETRZE" W URZĘDZIE GMINY W JORDANOWIE

Wójt Gminy Jordanów informuje, że w Urzędzie Gminy w Jordanowie, ul. Mickiewicza 3 (sala obrad) został utworzony punkt konsultacyjny ogólnopolskiego programu „Czyste Powietrze”, w ramach którego Mieszkańcy mogą uzyskać dofinansowanie m.in. do wymiany kotła, termomodernizacji budynku, modernizacji c.o.

Najbliższy dyżur odbędzie się w dniu 3 grudnia 2019r. (tj. wtorek) w godz. 10.30 – 14.30. Następne terminy dyżurów zamieszczane będą na naszej stronie internetowej http://gmina-jordanow.pl. Dyżur w punkcie konsultacyjnym pełnił będzie przedstawiciel Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Krakowie – Pani Katarzyna Bryzek

Przypominam, że punkt konsultacyjny został również otwarty w Starostwie Powiatowym w Suchej Beskidzkiej, ul. Kościelna 5 b (pok. 119), a terminy dyżurów podawane są na stronie internetowej www.powiatsuski.pl.
Pełna dokumentacja programu "Czyste Powietrze" dostępna jest na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Krakowie (https://www.wfos.krakow.pl/portalbeneficjenta/wymagana -dokumentacja). Zainteresowani pozyskaniem dofinansowania muszą utworzyć konto na portalu beneficjenta WFOŚiGW w Krakowie (https://www.wfos.krakow.pl/portalbeneficjenta/register_of) w celu pobrania i złożenia wniosku o dofinansowanie za pośrednictwem tego portalu.

Dodatkowe informacje można uzyskać za pośrednictwem infolinii czynnej w godzinach 8.00-15.00, tel.: 502 073 066, e-mail:

Z.B.
< Zurück   Weiter >