Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Siatkarskie emocje w Łętowni Drukuj E-mail
poniedziałek, 16 grudzień 2019

Siatkarskie emocje w ŁętowniOd 2014 roku odbywa się cykl - Liga Mistrzów Piłki Siatkowej Seniorów. Biorą w nim udział drużyny piłki siatkowej mężczyzn z Łętowni, Pcimia, Skomielnej Czarnej oraz Tokarni. Turniej gromadzi wielu kibiców z powiatu myślenickiego i suskiego. W pierwszą sobotę grudnia odbył się Turniej Mikołajkowy w Łętowni. Mecze były niezwykle zacięte i często potrzebny był tie-break aby wyłonić triumfatora.

Image


Panowie wykazali się niebywałym hartem ducha i sprawnością fizyczną, której mógłby pozazdrościć niejeden młody adept siatkówki. Puchary dla uczestników wręczał Wójt Gminy Jordanów - Artur Kudzia.

Image


Zwyciężyła drużyna z Tokarni, która wyprzedziła ekipy z Pcimia oraz ze Skomielnej Czarnej. Drużyna z Łętowni - ubiegłoroczni zwycięzcy turnieju, jak też całego cyklu rozgrywek - osłabiona brakiem czołowych atakujących, okazała się bardzo gościnna i zajęła w turnieju (oczywiście po zaciętej walce) miejsce czwarte.

Image


Końcowa tabela „Ligi Mistrzów 2019"

I Tokarnia - 9 pkt.

II Pcim - 9 pkt.

III Łętownia - 4 pkt.

IV Skomielna Czarna - 1 pkt.

Image


< Poprzedni   Następny >