Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Wigilijne spotkanie w Osielcu Drukuj E-mail
piątek, 20 grudzień 2019

Wigilijne spotkanie w OsielcuKażdego roku, kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia, odbywa się w Osielcu wigilijne spotkanie osób samotnych, chorych i starszych. Inicjatorem tych spotkań jest miejscowe KGW „Osielczanki”, GOKSiP Jordanów i Parafia Osielec.

Image


W tym roku w spotkaniu uczestniczył Wójt Gminy Jordanów Artur Kudzia, Przewodniczący Rady Gminy Jordanów Daniel Mirek, radni powiatowi i gminni, ks. Tadeusz Tokarz – proboszcz parafii w Osielcu, ks. Stanisław Skowronek, dyrektor Przedszkola Samorządowego w Osielcu Bożena Traczyk, dyrektor GOKSiP Jordanów Gabriela Korbel, sołtys wsi Krystyna Drobna, przewodnicząca Rady Sołeckiej Katarzyna Bachul, prezes OSP Stanisław Wójcik, pracownice ARiMR w Suchej Beskidziej Zofia Szczurek i Justyna Sobinek, prezes fundacji „Z miłości do świata i ludzi” Urszula Harwat, przewodnicząca KGW „Osielczanki” Małgorzata Oleksa, a także mieszkańcy Osielca.

Image


Zebranych powitała dyrektor GOKSiP i złożyła wszystkim życzenia świąteczne. Szczególne podziękowania dla sponsorów złożyła przewodnicząca KGW. Głos zabrał także włodarz gminy, podkreślając jak ważną inicjatywą są te coroczne spotkania.

Image


Podziękował organizatorom i uczestnikom, a także złożył świąteczne życzenia.

Image


Następnie na scenie pojawiły się dzieci z Przedszkola Samorządowego w Osielcu, które pod kierunkiem Marii Sobinek przedstawiły część artystyczną, wprowadzając świąteczny nastrój.

Image


Po zakończeniu części artystycznej specjalne życzenia złożyła zaproszona artystka Agnieszka Wciślak.

Image


Po części artystycznej ks. Tadeusz Tokarz poświecił opłatki, którymi połamali się wszyscy zebrani. Wspólne kolędowanie zakończyło tegoroczne spotkanie wigilijne.

Image


< Poprzedni   Następny >