Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Warsztaty tańców Stampa E-mail
sobota, 15 luty 2020

Warsztaty tańcówStowarzyszenie „Śleboda” z Osielca wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie zapraszają dzieci i młodzież z Gminy Jordanów do udziału w „Warsztatach tańców integracyjnych i etnicznych”, które odbywać się będą w GOKSiP – filia Łętownia. 
Zapisy do 22 lutego br. w GOKSiP Łętownia lub pod nr tel. 605 996 764.

Image


„Warsztaty tańców” to zadanie współfinansowane przez Gminę Jordanów w ramach realizacji zadania publicznego z zakresu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych w Gminie Jordanów. Jego celem jest między innymi wspieranie różnych form spędzania wolnego czasu w tym zajęcia taneczne związane z zagospodarowaniem wolnego czasu, których celem jest ukierunkowanie młodzieży na bezpieczne formy aktywności z dala od narkotyków i alkoholu.

Image


„Warsztaty tańców’ to cykl 5 zajęć tanecznych, które mają na celu integrację młodzieży poprzez tańce ludowe, zwłaszcza te o charakterze integracyjnym, które wymagają współpracy, zgrania z grupą i dają poczucie przynależności do grupy – co jest niezwykle ważne w profilaktyce alkoholowej.

Pomysłodawcą zadania i organizatorem jest Stowarzyszenie "Śleboda" z Osielca. Szczegółowe informacje w GOKSiP Łętownia lub pod nr tel. 605 996 764.
< Precedente   Successivo >