Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Gościnnie w Toporzysku Print E-mail
poniedziałek, 17 luty 2020

Gościnnie w ToporzyskuW Toporzysku spotkały się członkinie Koła Gospodyń Wiejskich "Niezłe Ziółka". Na sali nie zabrakło również zaproszonych gości.

Image


W części oficjalnej sprawozdanie z działalności i plan na 2020 rok przedstawiła prezes stowarzyszenia "Niezłe Ziółka" - Zofia Gruca. O finansach opowiedziała skarbnik - Teresa Jaromin. Sprawozdanie komisji rewizyjnej przedstawiła Małgorzata Basiura. Zarząd uzyskał absolutorium jednogłośnie.

Image


Głos zabrał wójt gminy - Artur Kudzia. Włodarz podziękował za działalność Koła Gospodyń Wiejskich i podkreślił, że panie są inspiracją dla pozostałych organizacji. Wójt wyszczególnił, że KGW Toporzysko ma najwięcej dzieci i młodzieży w swoich szeregach, co oczywiście dobrze wróży na przyszłość. Na zakończenie Artur Kudzia zapewnił członkiniom wsparcie z gminy.

Image


Przemówił także przewodniczący rady gminy - Daniel Mirek oraz przewodniczący rady sołeckiej w Toporzysku - Adam Kawula. Na sali pojawił się również były wójt - Stanisław Pudo, oraz dyrektor GOKSiP - Gabriela Korbel. Gospodynie usłyszały słowa wdzięczności za współpracę i udział w regionalnych imprezach. Wypunktowano również godne reprezentowanie gminy.

Image


Spotkanie przebiegło pod znakiem podziękowań, gratulacji i życzeń. Miłym akcentem było nadanie tytułu Honorowego Członka KGW "Niezłe Ziółka" radnemu - Zdzisławowi Filipkowi, który od wielu lat mocno angażuje się w działalność koła. Nie zabrakło także degustacji wyrobów specjalnie przygotowanych przez gospodynie wieczoru.
< Prev   Next >