Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Piłkarskie derby dla Osielca Print E-mail
poniedziałek, 17 luty 2020

Piłkarskie derby dla OsielcaW piłkarskich derbach gminy Jordanów lepsza okazała się drużyna GKS Świt Osielec. Podopieczni Marcina Kopacza byli w niedzielne popołudnie drużyną skuteczniejszą od Unii Naprawa.

Image


W pierwszej połowie mecz był bardzo wyrównany. Obie drużyny potrafiły zagrozić rywalom, czego rezultatem był wynik 2:2. Przy takim rezultacie ekipy schodziły na przerwę. Po zmianie stron Unia nie potrafiła znaleźć sposobu na obronę Osielca. Piłkarze Świtu mądrze stanęli w defensywie i po przejęciu piłki bez zastanowienia dalekimi podaniami aktywizowali swoich napastników. Była to taktyka bardzo skuteczna, która kilka razy przyniosła zamierzone rezultaty. GKS Świt Osielec pokonał na boisku w Myślenicach Unię Naprawa 6:3.

Image


Image


< Prev   Next >