Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Spotkanie Osielczanek Print E-mail
środa, 19 luty 2020

Spotkanie OsielczanekKoło Gospodyń Wiejskich "Osielczanki" z Osielca zorganizowało walne zebranie sprawozdawcze. Na sali obecnych było wielu gości.

Image


Spotkanie poprowadziła sołtys wsi - Krystyna Drobna. Sprawozdanie z działalności za 2019 rok oraz plany na kolejny przedstawiła prezes stowarzyszenia - Małgorzata Oleksa. Sprawozdanie finansowe zaprezentowała Krystyna Korbel. Walne zebranie udzieliło jednogłośnie absolutorium dla zarządu.

Image


Swoje słowo do zebranych na sali wygłosił wójt gminy - Artur Kudzia. Podziękowania płynęły także z ust przewodniczącego rady gminy - Daniela Mirka, Justyny Sobinek z ARiMR oraz dyrektor GOKSiP - Gabrieli Korbel.

Image


Na sali znajdowali się między innymi radni, prezes OSP Osielec - Stanisław Wójcik, prezes OSP Osielec Górny - Krzysztof Stopa, Zofia Szczurek, prezes fundacji "Z miłości do świata i ludzi" - Urszula Harwat wspólnie z artystami, którzy umilali czas zebranym.

Przyjemnym akcentem było przyjęcie do grona Koła Gospodyń Wiejskich - Katarzyny Rusin i Wiesławy Śmiech. Po zakończeniu części oficjalnej był czas na jedzenie, picie, śpiew oraz dobrą zabawę.
< Prev   Next >