Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Walne u Przebojowych Łętowianek Print E-mail
sobota, 22 luty 2020

Walne u Przebojowych ŁętowianekW czwartek, 20 lutego 2020 roku odbyło się walne zebranie Koła Gospodyń Wiejskich "Przebojowe Łętowianki".

Image


Zebraniu przewodniczyła dyrektor GOKSiP - Gabriela Korbel, a funkcję sekretarza pełniła Danuta Proszek. Sprawozdanie z działalności KGW złożyła przewodnicząca Elżbieta Płoska.

Image


O sprawach finansowych opowiedziała Bogumiła Miernik. Relację z działalności komisji rewizyjnej przedstawiła Małgorzata Leśna. Podczas spotkania udzielono jednogłośnie absolutorium, a także zaprezentowano plany na 2020 rok.

Image


W zebraniu uczestniczył wójt gminy Jordanów - Artur Kudzia, radny - Wiesław Hanusiak, przewodniczący rady sołeckiej - Adam Miernik, sołtys wsi - Halina Grubarek, Justyna Sobinek i Zofia Szczurek - pracownice ARiMR w Suchej Beskidzkiej.

Image


Oczywiście nie zabrakło podziękowań za działalność i życzeń dalszych sukcesów. Zebrani mieli przyjemność spróbować także specjalnie przygotowanych posiłków.

Image


< Prev   Next >