Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Raportowano w OSP Osielec Górny Drukuj E-mail
niedziela, 23 luty 2020

Raportowano w OSP Osielec GórnyW sobotę, 22 lutego 2020 roku zorganizowano zebranie sprawozdawcze OSP Osielec Górny.

Image


Spotkanie prowadziła sołtys wsi - Krystyna Drobna. Sprawozdanie z działalności jednostki i plany na 2020 rok przedstawił prezes - Krzysztof Stopa. Raport z działalności bojowej zaprezentował naczelnik - Sławomir Korbel. O finansach opowiedziała Małgorzata Stopa, a działalność komisji rewizyjnej zreferował Roman Pacyga. Udzielono jednogłośnie absolutorium dla zarządu.

Image


Głos zabrał wójt gminy Jordanów - Artur Kudzia. Włodarz dziękował strażakom za zaangażowanie i wkład w ratowanie ludzkiego życia, zdrowia i mienia. Artur Kudzia gratulował także udanych inwestycji w sprzęt. Kilka słów wygłosił także przewodniczący rady gminy - Daniel Mirek, były wójt - Stanisław Pudo, Józef Korbel - członek OSP Osielec Górny, Krzysztof Działek - prezes rady nadzorczej banku spółdzielczego w Jordanowie, gminny komendant OSP - Bogusław Wróbel, Matylda Gierat z KGW, dyrektor szkoły - Iwona Nowak. Słowa uznania i życzenia przedstawił też skarbnik oraz sołtys - Krystyna Drobna.

Image


Na zebraniu obecni byli ponadto byli ks. Tadeusz Tokarz - proboszcz parafii Osielec, a zarazem członek OSP Osielec Górny, ks. Stanisław Skowronek - kapelan powiatowy OSP, radni powiatowi i gminni, przewodnicząca rady sołeckiej - Katarzyna Bachul, przewodniczący Lasów Uprawnionych w Osielcu - Jacek Guzik, oraz dyrektor GOKSiP - Gabriela Korbel.

Image


Co więcej podczas zebrania zaprezentowano sprzęt jaki jednostka pozyskała w 2019 roku. Uzupełnienie zaplecza było możliwe dzięki wsparciu władz gminy i pozyskaniu środków zewnętrznych.

Image
< Poprzedni   Następny >