Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Maseczki dla mieszkańców Drukuj E-mail
wtorek, 28 kwiecień 2020

Maseczki dla mieszkańców16 kwietnia wprowadzono obowiązek zakrywania ust i nosa w miejscach publicznych. Z tego powodu wójt gminy Jordanów - Artur Kudzia informuje, że zorganizowano maseczki dla mieszkańców.

Image


Gmina Jordanów nabyła 999 sztuk maseczek ochronnych. To produkty wielokrotnego użytku, przeznaczone nieodpłatnie dla potrzebujących mieszkańców. Maseczki są pakowane w opakowaniu zbiorczym po 3 sztuki. Sprzęt należy regularnie dezynfekować.

Maseczki są dostępne przed wejściem do siedziby Urzędu - wejściem od strony ulicy Różanej oraz w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Jordanowie przy ulicy ul. Bł. Ks. Dańkowskiego.
< Poprzedni   Następny >