Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków w Osielcu Drukuj E-mail
środa, 22 lipiec 2020

Modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków w OsielcuW wyniku przeprowadzonej modernizacji powstanie kompletna, zintegrowana baza danych ewidencji gruntów i budynków pozwalająca na pełne prowadzenie i udostępnianie danych w technologii informatycznej. Obowiązująca mapa ewidencji gruntów w skali 1:2880, która nie spełnia standardów, zostanie zastąpiona mapą cyfrową.

Image


W trakcie prac nastąpi weryfikacja terenowa i aktualizacja bazy ewidencji gruntów i budynków w następujących terminach:

- 01.09.2020 r. – 30.11.2020 r. – pomiar budynków oraz weryfikacja użytków gruntowych;

- 15.10.2020 r. – 30.11.2020 r. – ustalenie i pomiar przebiegu granic działek ewidencyjnych w terenach zabudowanych.

Pracownicy firmy pracującej w terenie będą posiadać identyfikatory z upoważnieniem Geodety Powiatowego. Wyłożenie do publicznego wglądu operatu opisowo – kartograficznego planowane jest na luty 2021 r.
< Poprzedni   Następny >