Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Wieś Toporzysko Drukuj E-mail
Zawody konne
Zawody konne
Toporzysko jest miejscowością o charakterze górskim położona między Pasmem Policy, a Pasmem Podhalańskim Beskidu Żywieckiego. Otaczają ją wzniesienia Łysej Góry 626 m, Hyćkowej Góry 634 m i Góry Ludwiki 653 m - z tych szczytów okalających wieś rozciągają się przepiękne widoki na Babią Górę, Pasmo Policy, Luboń, Gorce oraz Tatry.

W miejscowości tej prowadzi swoją działalność Klub Jazdy Konnej „BÓR” dysponujący pokojami gościnnymi z możliwością całodziennego wyżywienia i nauką jazdy konnej. W Toporzysku znajduje się także park podworski, w którym spotkać można piękne okazy drzew pamiętających bardzo dawne czasy. Na gości czekają gospodarstwa agroturystyczne proponujące dobre wyżywienie i miłą atmosferę zachęcającą do wypoczynku w tej miejscowości.

Image
Następny >